Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Mikoszewo – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Pomorzu

13 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

13 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

481 500 zł1 605 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Kup bez prowizji! Te działki budowlane to doskonała okazja na stworzenie wymarzonego domu w uroczym nadmorskim zakątku. Zapewnia nie tylko bliskość natury i piaszczystej plaży, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka ( mpzp mn-U mieszkaniowo-usługowa ), położone w Mikoszewie w gminie Stegna. Nieruchomość w kształcie prostokąta, nieogrodzona, udział w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

495 000 zł800 m² 618,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży atrakcyjna działka o powierzchni 800 m2 w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Grunt niezabudowany, płaski, nieogrodzony. Atuty nieruchomości: mpzp pozwalający na zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł11 100 m² 74,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 1,11 ha położona w turystycznej miejscowości Mikoszewo (gmina Stegna), przy ul. Leśnej. Nieruchomość znajduje się w odległości około 350 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

596 000 zł2 638 m² 226 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Nowy etap sprzedaży!1500 m do plaży! Wyjątkowa działka o powierzchni 2638 m położona w nadmorskim Mikoszewie - jednej z ostatnich miejscowości nad Bałtykiem, która zachowała.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł1 124 m² 372,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana z mpzp w Mikoszewie, gmina Stegna 10 minut od plaży z szybkim dojazdem do Gdańska. Parametry: - lokalizacja: mikoszewo, gm. Stegna ul. Gdańska - Działka 139/1 -.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł3 412 m² 260,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Kupując w Home Asset nie musisz się martwić się o formalności, kredyt hipoteczny, w tym z opcją zwrotu zadatku, bezpieczeństwo zakupu. O wszystko zadbamy. Działka 3412.

Szczegóły ogłoszenia

627 000 zł1 124 m² 557,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka według ( mpzp mn-U mieszkaniowo-usługowa ), położone w Mikoszewie w gminie Stegna. Nieruchomość w kształcie przypominającym prostokąt, nieogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 750 zł10 335 m² 450 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjne działki inwestycyjne w Mikoszewie (gm. Stegna) - 1,0335 ha z potencjałem deweloperskim, tylko 1,8 km od plaży Przedmiotem sprzedaży są dwie atrakcyjne działki gruntowe.

Szczegóły ogłoszenia

450 900 zł1 503 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentuję Państwu kompleks 3 działek w Mikoszewie, równolegle położonych do ulicy Gdańskiej. Serdecznie zapraszam do zapoznania się ze szczegółami oferty! Nieruchomość: - dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

398 000 zł1 202 m² 331 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Inwestuj nad morzem - grunt z potencjałem w Mikoszewie! Zaledwie 1700 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży Bałtyku! Lokata z potencjałem wzrostu wartości i sposobem na pasywny.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 000 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest dostępna tylko W naszym biurze i została dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną, będącą.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka według ( mpzp mn-U mieszkaniowo-usługowa ), położone w Mikoszewie w gminie Stegna. Nieruchomość w kształcie prostokąta, nieogrodzona, droga dojazdowa.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

749 000 zł10 037 m² 74,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta nieruchomości dostępna W pepper house Na sprzedaż prostokątna działka rolna o powierzchni 1,0037 ha we wsi Przemysław. Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +4 km

679 500 zł15 100 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod zabudowę zagrodową oraz pod agroturystykę! powierzchnia działki 15 100 m2 cena: 699 500 zł Działka położona w Przemysław - wieś w Polsce położona w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +4 km

1 799 000 zł74 496 m² 24,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: 5km do plaży mikoszewo/stegna media na działce działka znajduje się pomiędzy rzekami Wisłą.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +4 km

219 000 zł10 629 m² 20,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Na sprzedaż działka o powierzchni 10 000 m nad rzeką Szkarpawą z łatwym dojazdem nad morze. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +4 km

255 000 zł1 003 m² 254,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w Jantarze o powierzchni 1003m2 zlokalizowana przy ul. Jesiennej. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego oznaczona symbolem 03mn. Media: woda i prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +5 km

1 500 000 zł1 900 m² 789 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka mieszkaniowo-usługowa zabudowana położona w nadmorskiej miejscowości Jantar. Odległość działki od głównego zejścia na plażę to niecałe 1500 metrów. Piękne trasy do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +5 km

340 000 zł1 058 m² 321,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w urokliwej, nadmorskiej miejscowości Jantar - znanej jako miasteczko Bursztynu. Lokalizacja: - 1,8 km do szerokiej, piaszczystej plaży - 1 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +5 km

287 000 zł1 001 m² 286,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1001 m , położona w nadmorskiej miejscowości Jantar (gmina Stegna, powiat nowodworski). Działka o regularnym kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +5 km

375 000 zł1 158 m² 323,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1158 m , położona w Jantarze przy ul. Spokojnej - w cichej, zielonej części miejscowości, jednocześnie zaledwie ok. 2 km od szerokiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +5 km

475 380 zł1 251 m² 380 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Dwie działki budowlane w Jantarze blisko morza 1,8km , gotowe pod inwestycję lub dom Na sprzedaż dwie sąsiadujące działki budowlane położone w nadmorskiej miejscowości Jantar (woj.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Mikoszewo +5 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

790 000 zł3 414 m² 231,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż duża działka siedliskowa o powierzchni 3414 m2, położona w Mikoszewie (wieś posadowiona przy ujściu Wisły do Morza), doskonałe miejsce do wypoczynku i do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

640 000 zł1 607 m² 398,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Witam Na sprzedaż posiadam działkę inwestycyjną, z gotowym projektem i wydanym pozwoleniem na budowę. Podana cena brutto z 23%vat. Na działce do wybudowania są dwa domy mieszkalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

473 400 zł1 605 m² 294,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana (wydane warunki zabudowy) o powierzchni 1605 m2, położona w Mikoszewie w malowniczym miejscu nad morzem z łatwym dostępem do szerokiej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

245 000 zł1 289 m² 190,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Lakeford Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia o przetargu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

449 400 zł1 605 m² 280 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka 239/24 położona jest w odległości 50m od drogi powiatowej nr 501 prowadzącej z Mikoszewa do Krynicy Morskiej i Gdańska, od drogi ekranuje je pas lasu państwowego, po przejściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

200 000 zł1 000 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością przedstawiam Państwu urokliwą działkę budowlaną zlokalizowaną w malowniczej miejscowości Mikoszewo, położonej nad Zatoką Gdańską. Działka ta znajduje się zaledwie 1,5 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żuławska

Mikoszewo,pomorskie

950 000 zł8 698 m² 109,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka w Mikoszewie. [działka] Działka o powierzchni 8 698 m2 w kształcie prostokąta z jednych wygiętym bokiem położonym wzdłuż drogi. (wymiary widoczne na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000m2 położona w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Nieruchomość o wymiarach 39,71m x 24,61m x 15,31m, mająca dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

145 000 zł1 124 m² 129 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1124 m2 położona w nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Nieruchomość o wymiarach 44,57 m2 x 29,65 m2 x 20,94 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1000m2 położona w malowniczej, nadmorskiej miejscowości Mikoszewo. Nieruchomość ma dostęp do niezbędnych mediów- woda, kanalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa ogrodzona Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

170 000 zł12 436 m² 13,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Do sprzedaży duża działka (12.436 m 2) w Mikoszewie, bardzo blisko morza - około 2 km i do Wisły- około 700 metrów! Działka ma przeznaczenie siedliskowe z pozwoleniem na budowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

 

 

Mikoszewo,pomorskie

145 000 zł1 124 m² 129 zł/m²

 

 

 

Mikoszewo,pomorskie

125 000 zł1 000 m² 125 zł/m²

 

 

 

Mikoszewo,pomorskie

170 000 zł12 436 m² 13,67 zł/m²

 

 

 

Mikoszewo,pomorskie

110 000 zł815 m² 134,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działka budowlana 815m2 Mikoszewo,Wyspa Sobieszewska, stegny, mierzeja Wiślana. Wgn Myszków, ul.Kościuszki 32 Oferujemy Państwu przepiękną działkę budowlaną położoną w ujścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

349 995 zł1 500 m² 233,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

propozycja sprzedazy działki 1500 m2 ,z domem do remontu w m. Mikoszewo , 21 km od Gdańska za 350000 zł Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości - asariweb

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Mikoszewo

Mikoszewo,pomorskie

155 000 zł1 200 m² 129,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę budowlaną nad morzem w Mikoszewie gmina Stegna najbliższa od Warszawy działka budowlana nad morzem - 315 km! Możliwość wybudowania budynku typu hotelowego / pensjonat.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij